خدمات شرکت آوا ویانا آرتا

ساخت انیمیشن، دوبله تخصصی حوزه vas، دوبله ویدیو های تبلیغاتی و آموزشی محصولات وارداتی، ضبط تلفن گویا، تیزر گویی، نریشن، ضبط کتاب صوتی، دوبله فیلم و انیمیشن، اجاره استودیو، آموزش گویندگی و دوبله

ساخت انیمیشن سفارشی (تبلیغاتی و فیلم و سریال)

شرکت آوا با سالها تجربه در خصوص ساخت انیمیشن های تبلیغاتی و حوزه کودک می تواند برای تهیه کنندگان محترم بهترین گزینه برای ساخت انیمیشن صفر تا صد باشد. تمامی پروسه از کاراکتر سازی، استوری برد، داستان نویسی، فضاسازی و متحرک سازی، به صورت حرفه ای و توسط تیم حرفه ای داستان نویسی و ساخت انیمیشن و کارگردان حرفه ای صدا و سیما انجام می گیرد

اگر فعالیت شما در حوزه ارزش افزوده (vas) است

شرکت آوا ویانا آرتا، با توجه به تجربه بالایی که در حوزه دوبله ویدیو برای شرکتهای vas دارد و با سابقه دوبله بیش از 6 هزار دقیقه ویدیو در این حوزه، با تمامی چالش ها و نکات مهم و قوانین حاکم بر محتواهای تولیدی این شرکت ها آشنا بوده و به همین دلیل، تضمین می نماید با هزینه ای فوق العاده پایین تمامی مراحل لازم را با کیفیت بالا برای این نوع شرکت ها انجام دهد. ارائه خدمات به شرکت های فعال در حوزه ارزش افزوده به صورت پکیج کامل (ترجمه، دوبله، میکس و ... ) خواهد بود و فایلهای آماده استفاده تحویل شرکت ها می شود.

اگر شما صاحب سایت هستید و نگرانی شما افزایش مخاطبان سایتتان است

در حال حاضر با توجه به آنکه مخاطبان اکثر سایتها از طریق محتواهای جذابی که در سایتها و شبکه های اجتماعی آنها قرار دارد جذب سایت شده و پس از آن جزو مخاطبین دائم سایت شما می شوند. لازم است محتوای تولید شما از جنسی باشد که نه تنها مخاطبان علاقه به دیدن آن داشته باشند بلکه آن محتوا را به دوستان خود معرفی نمایند.

اگر شما وارد کننده هستید

شرکت آوا ویانا آرتا، پکیج فوق العاده ای به شما ارائه می نماید.

با توجه به تاثیر گذاری فوق العاده شبکه های اجتماعی و سایت ها در تبلیغات و همچنین هزینه فوق العاده پایین آنها نسبت به دیگر انواع تبلیغات (محیطی، تلویزیونی و ...) همچنین وجود عدم محدودیت های موجود در تبلیغات محیطی و تلویزیونی و دیگر رسانه ها در شبکه های اجتماعی و سایتها، شرکت آوا ویانا آرتا در دو پکیج مختلف جهت استفاده بهینه از این بستر ها به شما پیشنهاد می دهد.

پکیج کامل : شرکت آوا می تواند با ارائه خدمات مدیریت تمامی شبکه های مجازی شما ائم از (آپارات، اینستاگرام، تلگرام، یو تیوب، فیس بوک و ... ) و تولید محتواهای صوتی و تصویری و متنی، دوبله ویدیوهای جذاب مرتبط با فعالیت شما و ارائه آنها از این طریق شما را در نیل به اهدافتان یاری نماید.

پکیج تولید محتوا : با توجه به آنکه بسیاری از شرکت ها کارشناسان توانمندی در این زمینه دارند، شرکت آوا می تواند به یاری آنها آمده و محتواهای صوتی و تصویری مورد نظر را به زبان فارسی برگرداند تا با توجه به جذابیت بالای محتواهای صوتی و تصویری (خصوصا محتواهای دارای تبلیغات پنهان) مخاطبان با نشر این محتواها کمک به تبلیغات شرکت نموده و در جذب مخاطب و مشتری و بالا بردن فروش کمک نمایند.

دیگر شرکت ها و کسب و کارها

کسب و کار و فعالیت شرکت شما هر آنچه باشد و مشتریان شما چه شرکت ها باشند و چه افراد، معرفی خدمات و محصولاتتان به آنها یکی از مهمترین بخشهای کسب و کار شماست، تمامی افراد (چه صاحبان مشاغل و چه افرادی که کاربر نهایی محصولات شما هستند و چه توزیع کنندگانی که محصولات شما را پخش می نمایند) با فایلهای صوتی و تصویری ارتباط به مراتب بهتری نسبت به نوشته ها برقرار میکنند. اگر شما میخواهید خدمات و محصولاتتان را در جلسه ای به شرکت کنندگان جلسه توضیح دهید یک ویدیو بسیار گویاتر از کاتالوگ خواهد بود. اگر شما میخواهید خدمات و یا محصولاتتان را به کاربران نهایی آن توضیح دهید یک ویدیو بسیار گویاتر از یک متن خواهد بود. شرکت آوا ویانا آرتا به شما کمک می کند تا بتوانید شنیده و دیده شوید.