انمیشن محل کارمون (شنبه خر است)

شرکت آوا با سابقه درخشانی که در طول مدت کاری خود در زمینه تولید محتوای صوتی و تصویری داشته و با همکاری با شرکت های معتبر فعال در حوزه های مختلف توانسته اعتماد مشتریان خود را در زمینه تولید محتوا جلب کند. و حالا پس از گذشت این مدت، شرکت آوا برای ارائه خدمات بهتر در زمینه محتوای صوتی و تصویری، شروع به ساخت و انتشار مجموعه انیمیشن طنز با موضوعات اجتماعی در غالب یک محیط کاری با نام "محل کارمون" به صورت کاملا حرفه ای نموده و این مجموعه انیمیشن با توجه به میزان طرفداران زیادی که جذب نموده و مورد پسند مخاطبان قرار گرفته، پتانسیل مناسبی را برای معرفی شرکت ها و محصولاتشان در اختیار ما قرار می دهد.

مجموعه انیمیشن محل کارمون که در سطح مخاطبین خود با نام "شنبه خر است" شناخته شده است. از مجاری مختلف در اینترنت در حال پخش است که این کانال ها که شامل تلگرام، اینستاگرام، آپارات، کلیپیکس و بسیاری دیگر از سایت های نشر ویدیو می شود پتانسیل خوبی را در اختیار این مجموعه انیمیشن قرار داده است.

اما به تازگی تفاهمی جامع و کامل میان شرکت آوا و سایت نماشا یکی از قوی ترین سایت های نشر ویدیو در خصوص نشر انیمیشن "شنبه خر است" برقرار گردیده که پتانسیل بازدید این مجموعه انیمیشن طنز را چندین برابر نموده است.

ما را دنبال کنید: